Padel is populair

25 maart 2024


Alweer bijna 2 jaar geleden opende RCD haar eeste padelbanen en wat een goeie zet bleek dat te zijn. Niet alleen vele RCD voetballers wisten de weg naar het padespel te vinden, maar ook vele van buiten onze club. Al deze nieuwe leden zijn wij dan ook zeer dankbaar voor hun lidmaatschap en fijne bijdrage aan ons gezellige club aan de Reeweg.

Om al deze leden de mogelijkheid tot spelen te blijven garanderen lassen wij vanaf dit jaar een leden stop in voor de padel. Wel kan men nog steeds via Meet & Play aanmelden om te komen spelen en wil je alleen tennislid worden ook dat is nog mogelijk.

Het RCD bestuur is de mogelijkheid naar aanleg van nog 2 padelbanen aan het onderzoeken. 

Wil je jezelf op de wachtlijst plaatsen dan kan dat door een mail te sturen naar onze ledenadministratie.

Nieuwscategorieën


Reacties

Lilian Spoor 26-03-2024 08:15

Het wordt langzamerhand een padelvereniging met de mogelijkheid tot tennis. 🎾 Zo gaan de dingen. Groet,Lilian Spoor.

Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 6 50469911

Tennischalet

Reeweg Oost 265 Sportpark Krommedijk
3312 LK Dordrecht

KVK-nummer

40322656